TJ Mořkov - AFC Veřovice 8:26 (3:13)

23.09.2021

4 ze 4. Taková je dosavadní bilance naší přípravky. I když v těchto kategoriích výsledky utkání vůbec nehrají žádnou roli, proto se v přípravkách neuvádí tabulka soutěže, tak vyhrané zápasy a hlavně počet vstřelených branek dokáže malé hráče a hráčky dost motivovat. O chuti střílet branky svědčí i dosavadní výsledky našich nejmladších, kdy ve třech zápasech ze čtyř nasázeli soupeřům přes 20 branek. Výjimkou nebyl ani středeční derby na půdě v Mořkově.

"Ve středu 22.9. jsme hráli opět venku, tentokrát na půdě Mořkova, který byl do zápasu s námi neporažen. Po celodenním dešti nás tak nečekal jenom těžký soupeř, ale i terén. Musím uznat a smekám klobouček, jak se naše mužstvo s timto vypořádalo 👍👏. V prvním poločase to byl opravdu vynikající výkon a je vidět, jak si kluci návyky z tréninků přebírají do zápasů. V druhém poločase už s podvědomím náskoku a slabší fyzičky už docházelo k více chybám, ale i přesto si drželi vysoký fotbalový standart. Musím říct, že i přes malý věk už jsou vidět fotbalové akce, přihrávky, klíčky atd. Konečné skóre 26:8 pro Veřovice jsou toho důkazem. Už se těšíme na další tréninky, kde se budeme snažit každým tréninkem posouvat jejich fotbalové myšlení a hru. Stále budeme apelovat na kolektivní výkon a upřednostňovat před individuálním výkonem - myšlení. Díky za podporu.⚽"