SK Straník - AFC Veřovice 3:9 (0:5)

09.09.2021

5.9.2021 - datum které si naši malí fotbalisti budou navždy pamatovat. Včera odehráli svůj první oficiální zápas a začala jim nová sezóna 2021/22. Hráli ve Straniku, který v prvním jejich zápase vyhrál na hřišti v Bystré. V prvním poločase byla vidět velká touha po "opravdovém zápase", kluci hráli, tak jak je to učí trenéři na tréninku a výsledkem bylo poločasové vedení 5:0. V druhém poločase už kluci místo jednoduchých řešení situací šli do těch složitějších a také střelby oproti prvnímu poločasu již bylo méně, nicméně kluci bojovali v soubojích jako lvi a dovedli zápas do vítězného konce s výsledkem 9:3. Skvělá práce!! Největším zklamáním po zápase pro ně bylo, že nedostali žádnou medaili. Nezabralo ani vysvětlení, že získali první vítězství v oficiálním zápase, že mají první tři body do tabulky (nějak si na ty medaile zvyklí).