AFC Veřovice - TJ Mořkov 2:2 (1:0)

15.08.2021
Foto je pouze ilustrativní.

V sobotu 14.08.2021 vstoupili do 1.B třídy sk.D domácím utkáním muži. Konalo se tak už tradičně u příležitosti "Veřovské poutě" a soupeř byl rival z Mořkova. Na utkání, které se konalo za nádherného letního odpoledne, si našlo cestu 550 platících díváků. Takže zápas měl na krajskou soutěž opravdu skvělou diváckou kulisu.

A pro diváka to bylo opravdu velice zajímavé utkání, kde bylo k vidění mnoho interesantních událostí. Utkání nakonec skončilo zaslouženou dělbou bodů 2:2. V prvním poločase otevřel skóre střelou z volného přímého kopu z cca 20m domácí Martin Černoch. Ale už v první dvacetiminutovce měl dvě obrovské šance veřovský Adam Gold, kterému ale v zápase nebylo přáno a své šance neproměnil. Více gólových okamžiků diváci už v prvním dějství neviděli.

O přestávce bylo pravděpodobně v kabině hostí hodně hlasito, protože se hostům podařilo do 65. minuty skóre zápasu otočit na 1:2 z pohledu domácích Veřovic a nutno podotknout, že asi zaslouženě. Nejprve se z bezprostřední blízkosti trefil Tomáš Kučera a poté po rohovém kopu hlavou Daniel Kudělka. Poté převzali otěže utkání opět domácí hráči, kteří Mořkov přitlačili k jeho vlastnímu pokutovému území. V 75. minutě diváci viděli 2 červené karty po vzájemné potyčce. Karty viděli domácí Ondřej Matuš - který viděl za potyčku žlutou, ale už si z předešlého souboje jednu odnesl, tudíž rozhodčí musel ukázat i červenou - a z hostů viděl rovnou červenou kapitán Michal Vahalík, který dostal červenou za úder do oblasti hlavy a krku. Po tomhle "vzrušení" přišla opět chvíle domácího kapitána Martina Černocha, který si cca na 25 metrů od brány hostů převzal míč a nádhernou střelou levou nohou do šibenice vyrovnal utkání na konečných 2:2.